Mokyklos reorganizavimas

Skelbimas dėl Kalvarijos suaugusiųjų mokyklos reorganizavimo

Kalvarijos savivaldybės taryba 2019 m. kovo 28 d. sprendimu Nr. T- 36 „Dėl Kalvarijos suaugusiųjų mokyklos reorganizavimo“ nutarė pradėti Kalvarijos suaugusiųjų mokyklų reorganizavimą prijungimo būdu prie Kalvarijos gimnazijos, įsteigiant Kalvarijos gimnazijos Suaugusiųjų skyrių.

Kalvarijos savivaldybės tarybos 2019 m. balandžio 30 d. sprendimu Nr. T- 72 Dėl Kalvarijos suaugusiųjų mokyklos reorganizavimo prijungimo būdu prie Kalvarijos gimnazijos sąlygų aprašo derinimo“ suderintas Kalvarijos suaugusiųjų mokyklos reorganizavimo prijungimo būdu prie Kalvarijos gimnazijos sąlygų aprašas.