.

Nuo 2012 m. vasario 4 d. Kalvarijos suaugusiųjų vidurinė mokykla dalyvauja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro vykdome projekte "Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme".

Projekto tikslas - modernizuoti profesinio orientavimo: ugdymo karjerai, profesinio informavimo ir konsultavimo paslaugas bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokiniams.

Ugdymas karjerai yra prioritetinė profesinio orientavimo sritis. Jos tikslas - padėti mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, būtinas sėkmingam mokymosi krypties, profesijos ar darbinės veiklos pasirinkimui, perėjimui ir mokymo aplinkos į darbinę veiklą, tolesnei profesinei raidai ir mokymuisi visą gyvenimą.

Ugdymo karjerai turinys apima keturias kompetencijų sritis - savęs pažinimo, karjeros galimybių pažinimą, karjeros planavimą ir karjeros įgyvendinimą.

Karjeros koordinatorė - Jovita Mickevičienė.

Naudingos nuorodos: