Biblioteka

Biblioteka yra tiesioginė ugdymo proceso dalis. Drauge su mokytojais ji ugdo mokinių komunikacinius, informacinius, mokėjimo mokytis gebėjimus.

Knyga yra pagrindinis informacijos ir žmogaus kultūrinio tobulėjimo šaltinis.

Biblioteka kaupia ir skleidžia informaciją, įvairiais būdais supažindina mokinius ir mokytojus su nauja literatūra.

Mokyklos bibliotekoje sukaupta daug programinės lietuvių ir užsienio,  pedagoginės, metodinės, visuomeninės, grožinės literatūros.

Bibliotekoje  galima naudotis enciklopedijomis, žodynais, žinynais, vadovėliais, įvairių dalykų metodine medžiaga, skaityti periodinius leidinius. Čia nuolat veikia įvairiomis parodomis.

Siekiama, kad biblioteka taptų bendravimo, mokinių užimtumo, informacijos kultūros centru.