.

1. BPD 1.5 priemonės projekto „Švietimo centrų infrastruktūros plėtra“ programos „Mokytojų profesinių kompetencijų ir tęstinio mokymo infrastruktūros plėtra“ priemonės „Suaugusiųjų švietimo institucijų modernizavimas plėtojant daugiafunkcinius centrus“.

1. Projekto „Kalbų mokymo, verslumo ugdymo ir inovatyvių švietimo metodų kūrimas ir diegimas“ partnerė.
     3. Suaugusiųjų švietimo sistemos plėtra suteikiant besimokantiems asmenims bendrąsias kompetencijas (VP1-2.2-ŠMM-06-V-02-001)

4. Projektas "Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme"